Příjemné prostředí na vaření

Teprve nedávno jsme se přestěhovali do nového bytečku, ale já jsem ten typ ženský, co pořád něco zkrášluje, obměňuje nebo prostě dotváří, aby to bylo alespoň trochu jiné. Jak se říká, změna je život, tak jsem se do toho pustila.

Kuchyň jsem si nechala udělat podle svých představ – je útulná, praktická a hezky se mi v ní peče i vaří. Při výběru kachlí se mi nejvíc líbily jednobarevné, bez různých motivů. Jsou trochu laděné do hněda, ale obrázky zkrátka nemají.

Moc jsem si oblíbila ubrouskovou techniku, proto mě jednou při prohlížení nakoupených ubrousků napadlo, že bych mohla ozdobit i ty kachle. Vzala jsem ubrousky, lepidlo a nůžky a šla jsem na to. Není to opravdu nic a myslím, že tuto techniku zná každý. Pro ty, které to neznají, jsem o kousek níž připravila postup.

Obrázky jsem nanesla v jedné řadě a ne úplně na celý pás mezi linkou. Jen tak na čtyři dlaždičky do rohu.

Byla jsem vážně nadšená, jak krásně to dopadlo a kuchyň tak nějak doladilo do dokonalosti. Od rodiny jsem si také vyslechla pochvalu. A co vy, nezkusíte to také? Na jaře zase změním obrázky, občas ještě něco přemístím a budu hned mít jinačí kuchyň.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat