Plňte své osobní výzvy

Při změně životního stylu je také zapotřebí změnit svoje návyky v pohybu. Vždycky jsem patřila spíše k akčnějším lidem, proto pro mě moje osobní výzva znamená spíš zavedení pravidelného pohybu do každého dne než že bych se z lenocha musela stát aktivní. Zjistila jsem, že pro to, abych začala s nějakou změnou, musím mít cíl. Kila dolů jsem už dala, teď je tedy na řadě další krok a to je zformování postavy.

Přemýšlela jsem, jak to nastavit. Máme dva psy, kteří potřebují každý den na procházku. S dětmi jsme vedli neustále diskuze, kdo půjde dneska ven se psy. Tak jsem si řekla, že ukončím věčné dohady a začnu prostě chodit se psy jen já. Když půjdou někdy s nimi i děti, bude to pro psy bonus nad rámec našich procházek.

Moje první výzva na 21 dnů tedy zněla: každý den se psy na procházku. Začala jsem v neděli a opravdu každý den po celých 21 dnů jsem vyrazila nehledě na počasí ven. Psi jsou nadšení, už vědí, že když příjdu z práce, dám si kafe a jde se. Dokonce si na to už tak zvykli, že mě doslova ven tahají. Tuto výzvu jsem splnila a řekla jsem si, že potřebuji další výzvu.

Moje druhá výzva na navazujících 21 dnů zní: každý den minimálně 7000 kroků. Tuto sobotu mi výzva končí, jsem na sebe opravdu pyšná, že jsem výzvu na 99% splnila. Píšu 99%, protože se mi jednou stalo, že jsem přišla z práce až v 19 hodin a došla mi energie na jakýkoliv pohyb, natož procházku. Navíc ten den psi byli s dětmi venku.

Moje výzvy mi daly hodně. Pociťuji na sobě zaprvé změny na proporcích těla, mám víc energie, pozitivnější náladu a celkově jsem prostě šťastná. Procházkami relaxuji, užívám si pohled na krásnou podzimní přírodu a dělám radost našim dvěma chlupáčům.

A co mě čeká od této neděle? Zvýším si počet kroků na den. Takže vyhlašuji si svou třetí výzvu na následujících 21 dnů: každý den minimálně 8000 kroků. Jsem na to sama zvědavá, protože u 7000 kroků se mi i stalo, že jsem večer ještě před spaním šla obejít zahradu, abych si doplnila kroky. Ale mám vždycky radost, že to splním.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat