Víkend podle …

Vaření mě vážně baví a můžu snad i napsat, že je to můj koníček. Moc ráda si vymýšlím nová jídla a kombinuju někdy i nekombinovatelné. Ale co mi na téhle mé radosti vadí je, že občas nevím, co vařit. Manžela i děti mám tolerantní a ani nejsou moc vybíraví, jen nikdy nepřijdou a neřeknou sami od sebe: “Mami, já mam chuť na smažila, uděláš ho?“ Nechávají to na mě.

Vaření mě vážně baví a můžu snad i napsat, že je to můj koníček. Moc ráda si vymýšlím nová jídla a kombinuju někdy i nekombinovatelné. Ale co mi na téhle mé radosti vadí je, že občas nevím, co vařit. Manžela i děti mám tolerantní a ani nejsou moc vybíraví, jen nikdy nepřijdou a neřeknou sami od sebe:“ Mami, já mam chuť na smažila, uděláš ho?“ Nechávají to na mě.

Tak když jsem si jednou zase lámala hlavu, co mám o víkendu vařit, napadla mě jedna přímo geniální věc. Vyrobila jsem si na A4 rozpisy a nadepsala je Víkend podle… Místo teček jsem na každý papír napsala pokaždé jednoho člena rodiny – sebe, manžela a dceru. nejmladšího syna samozřejmě ne, nemá z toho ještě rozum :o).

Pod nadpis jsem rozepsala Snídaně, Oběd, Večeře a šla jsem se svým plánem seznámit komplet rodinu. Naše malá byla doslova nadšená a div se nehádala, že první víkend bude vymýšlet ona.

Teď už na lednici visí papír a já už vím, že tenhle víkend budou v sobotu špagety a v neděli bramborová kaše a rybí prsty.

Mám z toho radost, ža jsem to tak jednoduše vymyslela. Pokud to také začnete dělat jako já, budete se ale muset připravit na to, že vaši neoblíbenou svíčkovou, co se samozřejmě vaření týká, najdete na rozpisu tatínka i dvakrát do měsíce a uvařit ji musíte, protože jste to přeci vymyslela vy sama :o).

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat