Hodina navíc každý den

Času máme v dnešní uspěchané době všichni málo. Alespoň takový máme pocit, když si chceme třeba jen odpočinout. I když v současné době nechodím denně do práce, ale věnuji se doma dětem, vím o čem mluvím, protože čas pro sebe mám opravdu jen málokdy.

Pojďte tedy společně se mnou hledat chvilky v tolik přeplněném programu, které se dají využít na malé relaxace. Budete se možná divit, kde všude si nasbíráte třeba jen pět minut, ale budou stačit. Při poctivém hledání si takto nashromáždíte za celý den možná i hodinu.

(20 minut pro vás) JÍZDA AUTEM: říká se, že auto šetří čas, protože jste hned z jednoho místa na druhém, ale uvědomili jste si někdy, kolik času v něm za den promarníte čekáním na semaforu nebo v zácpě? Místo rozčilování se nad věčně ucpanými ulicemi si za tu chvilku můžete příjemně popovídat po telefonu s kamarádkou – stačí jí jen zavolat. Dozvíte se třeba něco nového a neztratíte tímto telefonem čas v práci a o to dřív půjdete domů, kde se můžete třeba věnovat svému miláčkovi.

(30 minut pro vás) ČEKÁRNA U LÉKAŘE: už zase musíte na kontrolu ke svému obvodnímu lékaři a čekárna přímo „praská ve švech“? Vezměte si s sebou knížku nebo oblíbený časopis a čtěte si, dokud nepůjdete na řadu. Nemusíte tak ztrácet čas při listování nezáživných politických plátků, které v čekárně zbyly na stole, protože všechny lepší časopisy už čtou pacienti před vámi.

(2x5minut pro vás) PŘESTÁVKY NA REKLAMU: pokud vás baví dívat se na nové produkty bank, pak asi považujete reklamu v televizi jako relax. Mě osobně reklamy moc nebaví, proto při každé takové reklamě si jdu třeba udělat bylinkový čaj, zápalit vonnou tyčinku a na chvilku zavírám oči. Je to příjemný odpočinek. Raději se jdu trochu protáhnout, než abych odevzdaně koukala na televizi, když mě to nebaví. Nebo chvilky reklam využiju k přitulení se k manželovi. S dětma totiž člověk nikdy neví, kdy se probudí a kdy bude taková alespoň malá chvilička zase k mání.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat