Malý detail – velký efekt

Okno v pokojíčku bylo asi jediné místečko v bytě, které jsem ještě neměla tak nějak „zabydlené“. Prostě zelo prázdnotou a mně už začínalo vadit, že to z venku vypadá, že právě za tímto oknem nikdo nebydlí. Přitom tady bývá nejvíc rušno z celého bytu :o).

Nápad, jak okno doladit, jsem měla už dávno promyšlený v hlavě, ale nevěděla jsem, jak záclonku na plastový rám přidělat, abych ho nemusela ničit vrtáním. Chtěla jsem nechat dětem hezký výhled, proto jsem chtěla jen malou dekoračku. Jako náhodou jsem šla na návštěvu ke kamarádce Anetě, která mi to celé vyřešila. Oni mají totiž v celém bytě na plastových oknech přidělané malé záclonky a jinak žaluzie. Líbilo se mi to vážně moc, tak jsem hned zjišťovala, jak to drží a kde se to kupuje. Takže, jsou to jen takové tyčky, co se na okno nalepí a je to. Není na tom nic složitého :o).

Vydala jsem se do obchodu a koupila jsem asi za 90,- Kč tu tyčku, za 48,- Kč držáčky na ni a pak už jen tu záclonku. Paní prodavačka mě nejdřív asi chtěla omráčit nebo co, protože mi donesla záclonku za 590,- korun za metr. Já jsem ale chtěla něco levnějšího, nechtěla jsem tam za to nechat všechny peníze, co jsem s sebou měla. Tak se umoudřila :o) a donesla mi metr jen za 67,- Kč. Záclonku jsem už tedy také měla.

Když už jsem tam byla, tak jsem si prošla vánoční ozdůbky a objevila jsem sníh na okna. K tomu pár šablonek a výsledek vidíte o kousek níž. Je to rychlá výzdoba, ale dá se umýt vodou. A cenově to příšlo na pár korun. Takže když to sečtu a podtrhnu, tak mě okno v pokojíčku stálo 350,- Kč a dětem se moooooc líbilo.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat