Kávové narozeniny

Můj manžel je milovník kávy. Může ji pít na všechny způsoby, proto jsme už vyzkoušeli řadu pressovačů, kafetiérů, překapávačů. Minulé narozeniny jsem ho chtěla překvapit něčím zvláštním, na co by rád vzpomínal a co by ho bavilo. Vymyslela jsem mu proto kávové narozeniny.

Máme v ezvyku připravovat si dárky na velký stůl, který máme v prostoru obýváku s kuchyní. Nad dárky jsem pečlivě přemýšlela, proto jsem mu jako hlavní dárek koupila lekci v baristickém kurzu na pčípravu kávy. Měla jsem štěstí, protože v Liberci jeden takový kurz pořádá cukrárna – kavárna nedaleko od nás. když už se měl můj drahý naučit výbornou kávu, kupila jsem mu k tomu hrníčky na presso. Samozřejmě nesmělo chybět balení kvalitní zrnkové upražené kávy z Brazílie, kterou jsem koupila při nákupu voucheru v kavárně. K tomu všemu jsem vybrala kávově laděný obraz, který si manžel vzal do práce.
Myslím si, že jsem mu udělala radost, protože od doby, kdy byl na kurzu správné přípravy kvalitní kávy, se u nás doma k chystání kávy nedostanu. Manžela to tak baví, že si nastudoval i poslední dárek, který jsem mu koupila a tím byla knížka o kávě.
prostě všude samá káva a nápad originální. Měla jsem z toho radost, že jsem mu dala to, co má rád. na tom u výběru dárků totiž záleží nejvíc, že si ten, kdo obdarovává dá práci vymyslet, co by druhému udělalo radost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>