Zvláštní dárky k Vánocům

Co komu dát k Vánocům je asi jedna z mála věcí, které mě na tomto období opravdu „trápí“. Během roku mě napadá spousta tipů, co komu koupit, ale ještě jsem se nedostala k tomu, abych si to zapisovala a tím pádem před Vánoci hned věděla, co že jsem to chtěla. Teď už si to samozřejmě nepamatuju, tak začínám vymýšlet znova a napadají mě věci vážně originální.

V naší rodině se stalo docela oblíbeným druhem dárku předplatné časopisu, který ten obdarovaný rád čte. A tak můj táta má denně na stole předplacené noviny s aktuálními informacemi, sestra má časopis o miminkách a manželovi jsem k narozeninám dopřála trochu té erotiky, tak se každý měsíc těší na zásilku v neprůhledné obálce :o).

Jenže už je to trochu ohrané a tak vymýšlím dál. Brouzdala jsem internetem a narazila jsem na stránku, kde se dá jednoduše objednat třeba změna image, výlet balónem, pánský striptýz, potápěčstký kurz, … a spousta dalšího. Pravda je, že se ceny pohybují v několika tisících, záleží na výběru. Třeba změna image stojí pro ženu s krátkými vlasy skoro tři a půl tisíce.

Napadlo mě ale, jak by se tvářila třeba tchýně, kdybych jí dala jako dárek poukázku na změnu image. Třeba by se ještě urazila, že se mi nelíbí, jak vypadá :o). To se ale stát nemůže, protože moje tchýně o sebe pečuje opravdu hodně a vypadá dobře. No a co by řekl manžel na seskok padákem? Nevim, nevim, jestli by se nezačal bát, jestli se ho nechci zbavit.

Třeba k nějakého významnému výročí pořídím pobyt ve vinném sklepě, ale letošní Vánoce zpestřovat asi nebudu. Zůstanu u klasiky :o).

Jestli to chcete přecijen risknout, podívejte se na stránku www.adrenalinove-darky.cz. Třeba si vyberete.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat