Ženy jsou z Venuše, muži z Marsu

Věta z názvu článku se vám může zdát už trochu otřepaná, znáte ji asi každá. Když už si ji nevybavíte jako název oblíbené knížky od Bridget Jonesové, tak si ji představíte v jiné souvislosti. Můžu snad i říct, že je to jakési „heslo“ pro vyjádření rozdílu mezi mužem a ženou. Já se o tomto rozdílu přesvědčuji snad každý den.

Tak třeba minule v bance. Překvapilo mě, že za přepážkou seděl docela pohledný mladík. Jen co na mě promluvil, divila jsem se ještě víc, že ho k takové práci vůbec pustili. Nejen, že hrozně kuňkal, že jsem se ho musela třikrát ptát, co to vlastně říkal, ale vůbec mě nechápal. Potřebovala jsem jen zrušit trvalý příkaz a začít posílat peníze na daný účet pouze složenkou. On měl tedy jen zrušit ten příkaz. Nerozuměl mi, pořád dokola říkal, že tím pádem přestanu platit a dostanu se do problémů. Pro tentokrát jsem to vzdala a poslala do banky manžela. Ten sice moc nechápal, proč jsem takovou banalitu nevyřídila, když jsem u přepážky už jednou byla, ale zařídil to. Jemu jsem přece nemohla říct, že to bylo prostě proto, že tam byl CHLAP!

Podruhé mě dostal vlastní manžel :o). Měl mít oslavu svých narozenin u sebe v práci. Čekala jsem, že mě jakoby oficiálně pozve, protože jsem přeci jeho žena a byla bych ráda s ním. No a ne jen, že mu to nedošlo, ale ještě pronesl větu: „No a to by ses tam mohla stavit pro auto,“ přitom by to znamenalo, že se budu plahočit s dětma pěšky přes půl města a jen bych mu odvezla auto, aby mohl v klidu pít. Odmítla jsem to a on to tím pádem bral jako odpověď, že tam jít nechci.

Nakonec tam jdu, protože se mu mě asi na poslední chvíli zželelo :o). Ale uvědomila jsem si, že na pracovní akce asi přecijen chodit nebudu, on ke mně na oslavu v práci také nešel. Jenže když to člověk vidí z druhé stany,tak až potom to pochopí :o).

No a co vy, máte doma chlapa ze své nebo z jiné planety :o)?

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat