Vánoční dekorace I.

Vánoce, tedy spíše advent, už se pomalu blíží, tak jsem si řekla, že už si vyzkouším, tak nějak nanečisto, malou ozdůbku. Pustila jsem si vánoční písničky a zapálila vonnou tyčinku s vůní dřeva. Potřebovala jsem si totiž navodit tu správnou náladu.

Z ledničky jsem vyndala krásná jablíčka, přichystala jsem si hřebíček, větvičky a svíčky a pustila jsem se do toho. Vím, není to žádná asi neznámá věc, vyrábět jablíčka jako svícny na svíčky, ale mně to vloni donesla starší dcera ze školky a mně se to tak zalíbilo, že jsem si dokonce napsala do kalendáře na letošek, že si to musím také vyrobit.

Nejdříve tedy vydlabejte lžičkou důlek místo „bubáka“ na svíčku. Tady je důležitá přesnost, protože nám vloni jedna svíčka pořád padala, protože jsem lžičkou udělala větší otvor, než byl potřeba. Zasaďte svíčku a okolo podle vkusu napíchejte hřebíček a větvičky. Nakonec dozdobte kouskem vánočního řetězu spodek svíčky. Já jsem ten řetěz použila právě jako „vycpávku“, aby svíčka stála rovně. Zalíbilo se mi to tolik, že jsem dozdobila i ostatní svícinky.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat