Pozor, neohlášená návštěva!

Není to sice příliš slušné, ale i vám se může stát, že se k vám vydá neohlášená návštěva. Mně třeba nevadí, když mi někdo, ať už z rodiny nebo přátel, zavolá čtvrt hodinky před tím, než přijede, ale takové ty „přepadovky“ bez ohlášení ráda nemám. No a co se dá ještě rychle stihnout a jakým způsobem, když už u vás někdo takto zazvoní a chce jít mermomocí dovnitř? Je to fuška, ale dá se to zvládnout.

Neříkám, že se dá uklidit nějaký velký nepořádek, ale takový ten provozní ano. Takže, než k vám návštěva vyjede výtahem (pokud tedy bydlíte v domě, kde výtah je :o) nebo než dojdou od hlavního vchodu k bytu, můžete rychle posbírat hrnky od čaje ze stolečku, sebrat oblečení, které jste si po příchodu z práce nechala rozložené přes opěradlo židle, sebrat časopisy, které máte u postele, protože jste si je zrovna četla. No a kam teď s tím vším? Na nějaké třídění není čas, tak si pro tyto krizové chvíle vytvořte v bytě místo, kam se dají krátkodobě tyto věci uschovat. Já jsem s tímto problémem počítala už při stěhování, takže teď mám ve vestavěné skříni místečko, kam všechno můžu skrýt. Hrnečky samozřejmě přecijen uschovávám do myčky, protože nechci riskovat polití trička čajem. Ale někdy ten čas na ostatní věci není.

Možná si říkáte, že by měl mít doma každý uklizeno tak, aby ho ani nečekaná návštěva nevyvedla z míry. Jednu takovou kamarádku skutečně mám, ale ta tím uklízením asi žije, protože nemá žádné své koníčky a kromě péče o domácnost nemá jiné starosti. No a já se o ten pořádek samozřejmě také snažím, ale s malými dětmi, kdy vám nosí ustavičně do obývacího pokoje jednu hračku za druhou, to prostě na 100% nejde. A tak svou skrýš občas využívám právě na rychlo-uklizení hraček.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat