Nová výzva

Za chvíli bude 1. ledna , datum plné předsevzetí a plánů na nastupující rok. Protože jsem vždycky ráda dělala věci po svém a nemám ráda davové akce, rozhodla jsem se pro změnu jídelníčku už od 27.prosince. Přes Vánoce jsem jedla všechno, sladké, slané, pila kávu. Jenže od prvního dne po svátcích už to tak nedělám. Vím, že žádné diety nejsou účinné, když se jimi člověk trápí. Proto jsem si jen vyřadila z jídelníčku sladké a kafe. Má to dva účinky. Díky vynechání kávy budu o hodně víc pít, protože mě to prostě nutí víc pít a bez sladkého budu zase víc chtít jíst zdravé jídlo. Zkrátka proto, aby mě to zasytilo a nehonila mě mlsná.

Tenhle způsob úpravy jídelníčku jsem zkoušela už v létě a shodila jsem za 1,5 měsíce 6 kg. Bavilo mě, že můžu jíst všechno (kromě sladkého) a kila jdou dolů. Jím hlavně slunečnicový chleba, ten mě zasytí a nemám na sladké ani chuť.

Začátek mám za sebou, díky většímu příjmu tekutin mám víc energie a  těším se ráno na snídani, protože ten chleba se sýrem prostě miluju.

Držím všem palce, aby měli také chuť být o pár kilo lehčí. Já jsem potom spokojenější. Jídlo ale ze svého života nepustím nikdy.

Karry

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat