Napište děkovný dopis

Našimi životy projde spousta lidí, někteří v nás zanechají příjemné pocity, jiní nás nějakým způsobem raní. Doufám, že těch pozirivnějších máte ve svém životě za sebou více, proto máme pro vás návrh na to, jak jim dodatečně říct, co jste k nim cítili, za co jim jste vděčni nebo co pro vás znamenali.

Dopisy se v dnešní elektronické době už moc nenosí, všichni píší emaily a sms zprávy. Udělejte ale vyjímku, vezměte si do ruky papír a tužku a napište dopis. Jakýsi vzkaz někomu, koho jste léta neviděli a ani nevíte, kde ho hledat. Nevadí, že dotyčný dopis nikcy nebude číst, ale vy budete vnitřně spokojení. A komu třeba napsat? Můžete napsat svému bývalému partnerovi, za co všechno mu děkujete. Třeba, že jste dky němu mohli prožít krásný vztah plný lásky. Odmyslete si na chvíli, že vás na konci vztahu opustil kvůli někomu jinému. To už bylo něco, co nebylo hezké, ale spoustu věcí z doby života s tímto partnerem pro vás bylo přínosem. Každý by se měl snažit v životě vzpomínat na hezké věci, protože ty špatné by nám mohly pokazit náladu i několik let poté. A to je škoda.

Stále přemýšlíte, komu napsat? Napište kamarádce, mamínce, babičce, učitelce ze školky. Prostě komukoliv, komu za něco vděčíte. Už jen fakt, že vzpomínáte na někoho v dobrém, vás naladí hezky při každé vzpomínce na ně.

Přejeme hezkou zábavu…

Julie

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat