Mamma Mia 2! Here we go again

Naprosto božský filmový zážitek! Tolik slz a smíchu dohromady jsem snad u sebe nezažila. Vyrazily jsme do kina s mojí nejlepší kamarádkou a našimi dcerami a byl to prostě boží!!! Začátek filmu mi trochu připadalo, že je scéna z předávání maturitního vysvědčení Donny přitažené za vlasy, ale potom jsem to pochopila. Jsem hrzoně ráda, že se ve filmu objevila Meryl Streep, protože bez ní by to nebylo ono.

Musím uznat, že výběr hlavní herečky, Donny zamlada, se jim povedl. I všichni tři mladší verze tatínků Sofie měli producenti také šťastnou ruku. Celý film je tak nabitý pozitivní energií, že jsem po skončení muzikálu měla pocit, že se bude vznášet. Uvědomila sjem si, že život není jen stres z práce, který mě poslední dobou hodně pohlcoval, ale že život je prostě radost.
Od té doby se na věci dívám pozitivněji, hrozně se těšim, až budu mít film doma na DVD. Písničky si pouštím hodně často pro zlepšení nálady.
Mrzí mě jen jedna věc a tou je, že jsem nešla na turbo dámskou jízdu, kde pouštěli oba díly za sebou. To muselo být skvělé dvojnásob.
Miluju Mamma Mia 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat