Kulturní referentka rodiny :o)

Maminky mají doma hodně „funkcí“ – pečovatelka, kamarádka, hospodyňka, organizátorka narozenin, utěšovatelka, taxikářka na zájmové kroužky, kuchařka nejlepších jídel na světě, malířka, velká hráčka jakékoliv hry. Všechny tyto vyjmenované osoby zastane jediná. Vaše maminka. U nás doma to je také tak, ještě ke všemu mi přibyla pečovatelka o psa, zahradnice kolem domu, udržovatelka ohně rodinného krbu. Ale protože všechny svoje miláčky z rodiny bezmezně miluju, dělám to ráda. Od ledna letošního roku mi přibyla ještě jedna „funkce“.

Po nastěhování se do nového domu jsme měli s manželem spousty práce. Zařídit každou místnost podle představ celé rodiny, na zahradě ještě za dobrého počasí také něco udělat. V tom shonu práce – dům – rodina jsme nějak pozapomněli na to, že bychom měli také občas vyjít za kulturou. Pobavit se někde mimo domov, ale společně. Tak jsem si řekla, že mi to opravdu chybí a začli jsme podnikat akce kino, laser game, bowling, koncerty oblíbených skupin, procházky, návštěvy akcí v našem okolí, večeře v oblíbených restauracích. Všechno jsem naplánovala a potom se šlo. Bavilo a baví mě vybírat, kam půjdeme.
Čím víc mi přibývá věk (jsem ale pořád ještě mladá holka :o)), tím víc si vážím zážitků se svojí rodinou. Baví mě mít společně prožité chvíle, mít si o čem krásně povídat a cítit, jak jsme všichni společně šťastní.
Kulturní referentkou jsem se stala dobrovolně, na příští neděli už máme lístky do kina. A abyste si nemysleli, že na kulturu pro svou rodinu je zapotřebí hodně peněz, tak to tak není. Včasným vybíráním akcí a objednáním vstupenek mám lístky o dost levnější, ne třeba u vstupu přímo před akcí. Plánování se vyplatí :o).
Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat