Když nevěrníka opustí manželka

Je to tu zase! V mém okolí se zhroutil svět dalšímu chlapovi, kterého opustila žena. Jeho žena, manželka, kterou celý život vesele podváděl a nijak si nevážil toho, koho má doma. Neustálá kritika na manželčin účet hodně oslabila její sebevědomí a kritizující manžel si myslel, že takhle tlustou/ošklivou/hloupou ženu by přeci nikdo jiný nechtěl. A vida, chtěl.Zrovna včera jsem se dozvěděla, že Klára přestala být tolerantní k záletům svého muže a opustila ho. Odešla z jejich nového domu, opustila svůj domov a zahodila všechno jenom proto, že její poslední kapka už přetekla. Tak se sbalila a šla. Manžel to samozřejmě nemůže přenést přes srdce. Zrovna si totiž uvědomil, že ji miluje a že žádná z milenek nebyla tak dobrá jako manželka. Pozdě. Tohle už se vrátit nedá.

Znám ještě jeden případ, kdy žena osešla, porodila milenci dítě a po letech se vrátila k manželovi. Ten dostal lekci od života za všechny svoje zálety. Mají doma dvě děti z manželství před odchodem manželky, třetí dítě s milencem a čtvrté zase s manželem. Tomuto záletníkovi se osud pomstil hodně. Teď vidí své děti a dítě z odloučení manželky.

Nevím, proč jsou muži stále s manželkami, kterých si neváží a nelíbí se jim. Proč prostě vztah neukončí a nevěnují se milenkám. Vím, proč to je. Bavila jsem se o tom s několika kamarády. Ono by je to totiž tolik nebavilo. Nebyl by v tom ten adrenalin zakázaného ovoce. Potom se ale nemůžou divit, když manželkám jednou dojde trpělivost.

Vanda

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat