Kamarádky stranou! Manžel je doma

Za poslední měsíc se mi to stalo už podruhé. S kamarádkami a jejich dětmi jsme se střídavě vídaly přibližně obden na procházkách s kočárky. Dopoledne jsme vyrážely s Bárou a její Michalkou a odpoledne jsme trávily s Verčou a její Aničkou. Záleželo hlavně na tom, jak se to které z nás hodí. Bylo a je to prostě takové maminkovské kamarádství. A potom, nezávisle na sobě, pronesla každá z kamarádek větu: „Manžel si bere příští týden dovolenou,“ a mně bylo jasné, co to znamená :o).

Každý taťka od rodiny se musí „otáčet“, aby svoji rodinu dobře zabezpečil. Tím pádem se ale hlava rodiny moc často doma neukazuje, protože pracuje. No a tak je svátek pro všechny, když je vyjímečně doma. Takže kamarádky nikam nechodí, jsou jen se svým partnerem a vycházky se zkrátka ruší.

Úplně to chápu, jen jsem se musela pousmát, když mi minulý týden Verča říkala, že bude jejich Tomáš tento týden s nimi doma. Pro mě to znamená, že si budu muset na toto období zvyknout a vystačit si sama. Ale zvládnu to, protože vím, jaká je to vzácnost mít i našeho tátu doma. Nejsem totiž o nic jiná než ony – také zůstávám doma.

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat