Hrneček podle nálady

Nálada se mně (a asi i vám) mění podle toho, jaké je venku počasí. Teď, když za okny převážně mrzne, chumelí a v noci svítí na obloze krásné hvězdy, mám náladu spíš takovou tu pro zahřátí. To mám chuť si dát kávu s mlékem, horký punč nebo kakao. Ale každý nápoj si dávám do hrníčku podle nálady. Proto je lepší mít doma hrníčky typu každý pes – jiná ves.
Moje sestra si přála k Vánocům jako dárek sadu bílých hrnečků, jeden jako druhý, který by mohla nabídnout třeba při oslavách návštěvě. Ono to má obojí něco do sebe. Pokud se sejde větší počet lidí, je asi lepší dát všem univerzálně stejný hrníček a neřešit jejich náladu :o). Bylo by asi vtipné jim říct, ať si jdou vybrat hrníček podle jejich nálady. Při našich oslavách s 25 příbuznými by to technicky prostě nešlo.

Ale pro mě osobně je lepší, když máme hrníčky se svou historií. Mám třeba hrníček z Paříže, z dovolené v Itálii, Černé Hoře, ale i krásné hrníčky s básničkou, s kytkami, podzimním listím. Baví mě i jeden průhledný hrníček, do kterého si dávám kávu po ránu. Ale málokdy si dám nápoj do stejného hrnku. Spíš si vybírám i podle velikosti.

Dneska je venku opravdu zima, půjdu si vzít hrníček s červeným okrajem a vzorem pleteného svetru. Ten prostě miluju. Tak vám přeju dobrý výběr vašeho náladového hrníčku. Podle výběru ostatní z rodiny můžou poznat, jak na tom s náladou právě jsem.

Julie

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat