Plný úvazek na 24 hodin/den

Kdo nebyl nikdy na mateřské dovolené, nemůže si to snad ani představit. Nebo může, ale spíš ho napadne, na co si ty maminky pořád stěžují, vždyť jsou pořád doma, můžou si kdykoliv odpočinout, můžou kamkoliv a kdykoliv volně jít a nejsou nijak omezovány pracovní dobou. Ale to je ten omyl! My si sice můžeme kdykoliv kamkoliv vyrazit, ale vždy s podmínkou toho, že s námi je nebo jsou děti.

Dokud člověk sám něco neprožije nebo nezažije, vidí většinou na dané práci nebo situaci jen samé klady. S mateřkou je to tedy stejné. Také jsem dříve nechápala, proč jsou některé maminky nervózní, když jim miminko ustavičně pláče v kočárku. Nebo proč se dokáží rozčilovat na takového andílka, když chce jenom něco koupit.

Já bych teď také měla spíš spát, ale naše nejmladší sluníčko už má pocit, že se vyspinkalo dorůžova a tak tu teď uprostřed noci sedím v obýváku a snažim se ho přemluvit, aby šel už spát.

Na mateřské jsem moc ráda, protože své děti miluju, ale občas bych šla ráda do práce mezi lidi.

Všude se najde něco, co si lidé závidí a co se jim na jejich situaci nelíbí. Tak zkuste hledat jen to, co se vám na dané situaci líbí a budete mít hned dobrou náladu. Dělám to taky tak a zabírá to :o).

Karry

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat